UX konzultace

Množí se vám nespokojení zákazníci a počet dokončených objednávek klesá? Tyto a mnoho dalších problémů pomáháme našim klientům úspěšně řešit díky UX konzultacím.

UX konzultace je proces, kdy společně s vámi procházíme váš web a poskytujeme doporučení, jak jej vylepšit. Výsledek dostanete okamžitě, záleží jen na vás, kolik času tomu věnujeme.

UX konzultaci lze provést v jakékoliv fázi vývoje projektu. Ať už máte jen hrubou skicu na papíře, pracujete na návrhu drátěných modelů, nebo ladíte strukturu webu. Obecně platí čím dříve, tím lépe.

Kolik to stojí?1 300 Kč (bez DPH) za jednu konzultační hodinu.

Nezávazně poptat

Proč UX konzultace?

  • Chcete zvýšit míru konverze
  • Potřebujete rychlou zpětnou vazbu na váš web
  • Poradit se před tím než investujete významné finanční prostředky do vylepšení vašeho webu
  • Chcete získat konkurenční výhodu díky kvalitnímu UX
  • Nevíte co od UX očekávat a jaký výstup od nás získáte

Jak celý proces probíhá?

Konzultace se skládá z následujících kroků:

  1. Úvodní rozhovor Napíšeme si nebo zavoláme, abychom se domluvili kterými problémy se budeme zabývat. K tomu nám obvykle stačí 15 minut. Společně se dohodneme kolik hodin se konzultaci budeme věnovat a vybereme termín, kdy konzultace proběhne.
  2. On-line konzultace Konzultace se obvykle konají on-line, například přes Google Meet. Tyto nástroje umožňují sdílení obrazovky v reálném čase. Veškeré podněty ke zlepšení zapisujeme formou poznámek na plátno, kde máme umístěné screenshoty vašeho webu. Kromě zápisu problému se bavíme o možnostech, jak chyby napravit. U poznámek rozlišujeme 3 priority dle závažnosti problému, od „bylo by dobré to upravit“ až po kritické problémy, které “rozhodně doporučujeme upravit“. Ihned tak máte jasno, které chyby byste měli řešit prioritně.
  3. Co si odnesete Výstupem je přehledný dokument se souhrnem problémů a návrhy jejich řešení, které následně můžete předat svému vývojáři.

Jak nás hodnotí klienti a kolegové

Lenka Švihálková

Lenka Švihálková

SmartEmailing, 17.1.2024

Ve Výzkumáku jsme prováděli uživatelská testování naší aplikace. Scénář, nábor i vlastní testování jsme si řešili po vlastní ose, ale neměli jsme ideální prostory, kde to celé uskutečnit. A právě to nám pomohl Výzkumák vyřešit a byli jsme naprosto spokojení. Organizace, vybavení, občerstvení i celkové zázemí UX laboratoře je super. Pokud bychom neměli vlastního top UX profíka, svěřila bych Výzkumáku komplet testování, baví mě jejich přístup a už z předchozích e-commerce projektů mám s Výzkumákem jen ty nejlepší zkušenosti. Investice se vám opravdu vyplatí, stojí to za to.

Kvasnička Jan

Kvasnička Jan

16.10.2023

Perfektní místo pro uživatelské testování. Skvělé zázemí, možnost testovat na mobilu i desktopu, pro přísedící máte zvlášť místnost. Jsou hodně ochotní, připravili pro nás pecka občerstvení, každého testujícího nám uvedli. Vyřešili za nás i smlouvy a všechny právní náležitosti. Testování bylo pro účastníky opravdu zážitkem a my jsme měli super relevantní zpětnou vazbu na testovanou aplikaci. Tady jsme nebyli naposledy, děkujeme moc!

Cool-mania.eu

Cool-mania.eu

7.11.2023

Absolútne precízne vykonaná analýza webu, do detailu rozpracovaný report s odporúčaniami a úpravami na zlepšenie.

Môžeme jednoznačne doporučiť služby VYZKUMAK.cz - od ľudského prístupu až po odbornosť.

Přihlášení do klubu výzkumníků

Přihlášení do klubu výzkumníků

Podělíme se o naše zkušenosti a budeme vás pravidelně zásobovat zajímavostmi ze světa UX. Dozvíte se například:

Praktické rady, jak si sami otestovat web, e-shop či aplikaciPraktické rady, jak si sami otestovat web, e-shop či aplikaci

Novinky, trendy a zajímavosti ze světa UXNovinky, trendy a zajímavosti ze světa UX

Informace o námi pořádaných UX workshopechInformace o námi pořádaných UX workshopech

Napište nám

Přečetl/a jsem si zásady o zpracování osobních údajů.

Zpráva byla odeslána

Email:

Vaše zpráva:

Odeslat novou zprávu

Adresa

17. listopadu 1
Říčany, 251 01

Zobrazit na mapě

Provozuje: SECTOR 31 s.r.o. IČ: 26416697 DIČ: CZ26416697 Fakturační adresa: Náměstí Smiřických 29, Kostelec nad Černými lesy, 281 63

Ochrana osobních údajů
Ochráněno službou reCAPTCHA: Ochrana soukromí a Smluvní podmínky